Dansen met de elementen

Sira – De vier elementen vuur, water, aarde en lucht zijn voor veel mensen wel bekend. Maar wat als we dat nou omzetten in dans en beweging en op die manier gaan onderzoeken wat prettig of misschien juist ongemakkelijk voelt. Wat heel vertrouwd voelt qua beweging of juist onwennig. Van welk element zou je in je dagelijks leven meer willen en van welke misschien wat minder.

Dit zullen we op een speelse manier gaan ontdekken waarbinnen ruimte is voor vertraging, versnelling, verbinding en zelfonderzoek.

We beginnen met een warming-up waarin we met elkaar en met jezelf gaan gronden om zo lekker in ons lijf te zakken.

Vervolgens zullen we eerst op onszelf de verschillende elementen onderzoeken en dit omzetten in dans en beweging nadat ik er kort wat over heb verteld. Vervolgens gaan we ook in verbinding met de ander experimenteren met de verschillende elementen.

Ervaring in dans is niet nodig, openheid en zin of plezier om te bewegen wel. Wees welkom! 

Andere activiteiten

Door:

Pieter

   |   

Vr • Zo

Stilte (blote voeten) Wandeling

Pieter neemt je in stilte mee door het bos. De uitnodiging is om dit op blote voeten te doen voor een grondende ervaring.

Door:

Jarina & Pieter

   |   

Za

Taste of Tantra

Maak kennis met tantra door je lichaam te omarmen, te zijn met alles wat er is en dat vooral niet allemaal te serieus te nemen!

Events

Let's Start a Fire Events

Playfight

Let’s Start 2026

Mantra’s met Eloi

Nature Reset | Zweden

Let’s Start a Fire Festival