Nature Reset | Zweden

🍃 “In de spiegel van de natuur kun je jezelf weer zien.” 🌿

De Nature Reset vindt plaats op een prachtig stuk land aan een stromende rivier te midden van de Zweedse bossen. Komende zomer steken we maandag 17 augustus gezamenlijk het vuur aan. In de dagen die volgen ga je op avontuur met jezelf, met elkaar en met de elementen om je heen. We zetten de natuur in als spiegel om naar binnen te keren. Deze Reset herinnert je eraan dat je altijd onlosmakelijk onderdeel bent van de natuur.
Ontwikkeling vindt plaats buiten de gebaande paden. Je stapt tijdelijk uit je normale ritme, uit de maatschappelijke structuren, los van afleidingen, de rust en stilte in. Dit kan naast verstilling en ruimte ook weerstand en oncomfortabele gevoelens oproepen. Wat het ook is dat je mag ervaren, de natuur brengt je altijd dichterbij jezelf. De Nature Reset wordt gedragen door een gedreven, aanwezig en liefdevol team. We zullen je verwelkomen je met alles wat er in je leeft.

Wanneer je een ‘Ja!’ voelt en je kiest in te stappen, ga je een prachtige reis van persoonlijke groei, verbinding, ontdekking en gezonde uitdaging tegemoet! Voel jij de roep en wil je graag onderdeel van deze groep zijn komende zomer? Dan verwelkomen we je graag op ons kleine stukje paradijs!

🌲 Goed te weten:

  • Met 15 deelnemers stap je deze ervaring in.
  • Tijdens de Nature Reset word je uitgenodigd tot een detox (telefoon uit en geen suiker/alcohol/koffie nuttigen). Je bent zelf baas in hoeverre je dit toepast.
  • De locatie is gedeeltelijk off-grid, wat betekent:
    ➡️ Drinkwater halen we uit de put/rivier (wordt gefilterd).
    ➡️ Jezelf (en je kleding) wassen kan in de rivier.
    ➡️ We gebruiken een composttoilet.
    ➡️ Elektriciteit en wifi zijn aanwezig.
  • Na aanmelding ontvang je een bevestigingsmail en volgt er een telefoongesprek om elkaar vast beter te leren kennen en vragen te kunnen stellen. Als je de reis instapt, ontvang je van ons een intakeformulier, verdere praktische informatie en een paklijst.

🌲 Wat je kunt verwachten:
Naast het programma aanbod is er veel open ruimte. Je bent welkom om je eigen behoefte in te brengen en jouw beweging te volgen alleen of met de groep.

  • Verbindingsmomenten & Sharingcirkels
  • Rivierdips in de rivier grenzend aan het land
  • Hike met overnachting in het natuurgebied Kroppefjäll
  • Stilte momenten
  • Zelf leren vuur maken
  • Samen koken & eten bij het vuur
  • Muziek & zingen
  • Yoga & Meditatie
  • Natuurrituelen en kennis over de maan
  • Stembevrijding sessie

1-1 Mogelijkheden:

  • Gesprek over jou ‘Human design’ met Steven
  • ‘Free Movement’ of ‘Polarity’ sessie met Nynke

🌲 Dit is inbegrepen:

  • Ontbijt, lunch en avondeten (vegan & glutenvrij)

🌲 Dit moet je zelf regelen:

  • Vervoer naar de locatie (wij hebben verscheidene reistips)
  • Slaapspullen (matje, warme slaapzak en kussen)
  • Een tent of bus om in te slapen (overdekte slaapgelegenheden in overleg mogelijk)
  • Hike toebehoren (denk aan backpack en wandelschoenen)

🌲 Investering:
Budget ticket: €555,-
Standaard ticket: €655,-
Support ticket: €755,-
(De opbrengst van je ticket gaat naar Stichting Let’s Start a Fire voor het organiseren van meerdere events rondom verbinding evenals naar locatie Forward to the Basics voor het doorontwikkelen van deze plek.)

🌲 Over de locatie:
We verblijven op een prachtig stuk land waar Steven en Nynke de hoeders van zijn. Onder de naam van Forward to the Basics bouwen zij aan een plek waar mensen weer mogen vertragen en verbinden met hun eigen natuur.

“Met respect voor wat er leeft, brengen we onze liefde en creatiekracht op deze mooie plek. Dat doen we stap voor stap door middel van retreats, natuurbeleving, workshops, een voedselbos en momenten van ontmoeting.”

~ Welkom met al je vragen!
Mail/bel/app ons:
nynke@letsstartafire.com, 06 21484910
steven@letsstartafire.com, 0621804047

Välkommen! ❤️

Door tickets te kopen voor dit event ga je automatisch akkoord met onze restitutievoorwaarden

De opbrengst van de tickets gaat naar Stichting Let’s Start a Fire, voor het realiseren van onze events, én ter ondersteuning van de plekken en mensen die dit mogelijk maken.

Leer de Firestarter(s) kennen

Events door Let's Start a Fire

Stembevrijding, Ademreis & Truffelceremonie

Singing Circle

Playfight

Luisterconcert: Cornelius Leonardus

Nature Reset | Zweden

Playfight

Let’s Start a Fire Festival

Nature Reset | Zweden

Aanmeld formulier