Luisterconcert: Cornelius Leonardus

Op vrijdag 10 april ben je van harte welkom om te genieten van de fijne muziek van Cornelius Leonardus.

Cornelius Leonardus is een singer-songwriter met een eigen geluid en een verhaal. Al op jonge leeftijd werd hij opgemerkt als 3FM Serious Talent, inmiddels is hij uitgegroeid tot een artiest die met zijn debuutalbum In What World reflecteert op de wereld van nu en de toekomst van morgen. Zijn liedjes zijn persoonlijk, herkenbaar en nodigen uit tot nadenken.

Tijdens zijn live-optredens krijgt de muziek alle ruimte en ontstaat er een intieme sfeer. Hij wordt hierbij begeleid door een toetsenist en een celliste, wat zijn nummers een extra laag en rijkere klank geeft. In een bijzondere setting als de Doopsgezinde Kerk in Leeuwarden komt die combinatie volledig tot haar recht: de akoestiek en de rust van de ruimte laten de muziek optimaal tot leven komen. Als finalist gooide hij hoge ogen in het SBS6-programma ‘Talent Unplugged’, onder leiding van niemand minder dan Douwe Bob. In het voorjaar van 2026 trekt hij door het land met zijn clubtour ‘MAGICAL’.

Datum: vrijdag 20 maart 2026
18:30: Inloop
19:15: Opening
19:30: Aanvang
21:00: Nazitten
21:00 Weer op huis aan.

Om alvast in de sfeer te komen, kun je de muziek van Cornelius Leonardus hier luisteren:

Door tickets te kopen voor dit event ga je automatisch akkoord met onze restitutievoorwaarden

De opbrengst van de tickets gaat naar Stichting Let’s Start a Fire, voor het realiseren van onze events, én ter ondersteuning van de plekken en mensen die dit mogelijk maken.

Events

Let's Start a Fire Events

Mantra’s met Eloi

Playfight

Stembevrijding, Ademreis & Truffelceremonie

Singing Circle

Playfight

Luisterconcert: Cornelius Leonardus

Nature Reset | Zweden

Playfight

Aanmeld formulier