Let’s Start a Fire Festival
~ 26, 27 & 28 juni ’26

Workshop Radical Honesty – Voorbij de maskers

FULL DAY WORKSHOP! 🙌🏼

Het is tijd om die maskers af te zetten. Om écht contact te maken met jezelf en de ander. In een een dag leer hoe je
✧ je open en eerlijk kan uiten
✧ aan alles wat opborrelt woorden geven
✧ je emoties kan toelaten, delen en doorvoelen
✧ je ‘ja’ en je ‘nee’ voelen
✧ je grenzen duidelijk kan aangeven
✧ dieper kan verbinden vanuit authenticiteit

Durf je echt te laten zien? Je uit te spreken? Of hou je alles binnen, tot het te veel wordt? Ben jij, wie je in de diepte bent? Of onderdruk je, onder invloed van aangeleerde patronen of maatschappelijke verwachtingen, delen van jezelf?

Veel van ons dragen maskers. We slikken onze woorden in, vermijden conflicten, of raken juist verstrikt in eindeloze ruzies. Het gevolg? Spanning, afstand, en een innerlijke druk die nergens heen kan. Dat hoeft niet langer.

✧ Een intieme groep
✧ 11 juli 2026
✧ Zaterdag 9.30 tot 17.30 uur
✧ incl lunch
✧ Begeleiding door Maarten Huisman

Meer informatie: https://voorbijdemaskers.maartenhuisman.com/boeken-heerenveen

Door tickets te kopen voor dit event ga je automatisch akkoord met onze restitutievoorwaarden

De opbrengst van de tickets gaat naar Stichting Let’s Start a Fire, voor het realiseren van onze events, én ter ondersteuning van de plekken en mensen die dit mogelijk maken.

Events

Let’s Start a Fire Festival

Workshop Radical Honesty – Voorbij de maskers

Nature Reset | Zweden

Let’s Start 2027!

Aanmeld formulier